Otwarcie nowego Centrum Pokazowego Konica Minolta

Otwarcie nowego
Centrum Pokazowego
Konica Minolta

Specjalnie dla Ciebie otworzyliśmy Nowoczesne Centrum Pokazowe (Digital Innovation Square), w którym prezentujemy najnowsze rozwiązania, oferowane przez Konica Minolta. To właśnie tutaj można poznać wypróbować urządzenia drukujące, cyfrowe maszyny do uszlachetnień oraz systemy usprawniające zarządzanie dokumentami w biurze.

Wśród nowości w Centrum Pokazowym jest pierwsza w Polsce maszyna do druku cyfrowego etykiet Accurio Label 190, maszyna MGI Jetvarnish 3Ds+iFoils, umożliwiająca lakierowanie sensoryczne z efektem 3D i tworzenie wypukłych obrazów, najnowsza seria maszyn do cyfrowego druku produkcyjnego Accurio.

Poligrafia to nie jedyny obszar, który prezentujemy.

W naszym Centrum Pokazowym można przetestować rozwiązania Follow me Printing w połączeniu z urządzeniami drukującymi. Zastosowanie ozszerzonej rzeczywistości (AR, Augmented Reality) w biznesie czy inteligentne systemy Video IP Mobotix. Prezentujemy też jedyną platformę usług informatycznych dla małych i średnich biur: Workplace Hub.

Digital Innovation Square to przestrzeń inspiracji wykorzystania nowych technologii do rozwoju biznesu. To tutaj zapraszamy naszych partnerów i klientów bo zależy nam na budowaniu relacji opartych na zaufaniu. Prezentując innowacyjne rozwiązania na rynku druku cyfrowego, zarządzania obiegiem dokumentów w organizacji i innowacji w IT dla firm, stawiamy na indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.

Spotkaj się z ekspertami.
Dobrze wiemy, jak ważny jest Twój biznes. Dlatego właśnie zapraszamy Cię do DIS, gdzie dowiesz się, jak zwiększyć dochody i jakość usług świadczonych przez Twoją firmę.

close overlay

Umów się na spotkanie

Zadzwoń do naszego Koordynatora Centrum Pokazowego

Piotr Sznajderuk +48 664 152 111 – Digital Innovation Square Warszawa

Michał Jaworski +48 532 468 247 - Digital Innovation Square Wrocław

 Zapraszamy do kontaktu w godzinach 08:00-16:00.
Skorzystaj z formularza i wyślij do nas swoje dane kontaktowe. Nasi eksperci skontaktują się z Tobą i umówią spotkanie w dogodnym dla ciebie terminie.