Colour Makes You Know

Colour Makes
You Know

Seria urządzeń AccurioPress C6100 umożliwia druk na topowych podłożach grubych, pozwalając rozszerzyć portfolio drukarni o szereg nowych produktów takich jak wyjątkowe menu, narzędzia promocyjne, gadżety na magnesach, kalendarze dwustronne na banerze, unikatowe wizytówki.

W celu pokazania Państwu możliwości produkcyjnych urządzenia oraz do zainspirowania Was nowymi modelami biznesowymi w naszym Centrum Pokazowym stworzyliśmy wzornik papierów ozdobnych zadrukowanych na AccurioPress C6100. Bez względu na ilość rodzajów i klas mediów do druku cyfrowego, podjęliśmy próbę zadrukowania najbardziej wymagających i problematycznych podłoży na naszym urządzeniu pokazowym. Wśród testowanych podłoży znalazły się:

  • Papiery syntetyczne, folie adhezyjne, etykiety: problem utrwalania tonera.
  • Papiery fakturowane: problem wypełnienia tonerem głębokich faktur.
  • Sztywne papiery, papiery magnetyczne, kartony: problem z ciągłością produkcji z powodu częstych zacięć papieru.

Dzięki technologiom zastosowanym w maszynie Accurio Press C6100 (i.e. S.E.A.D.IV, Simitri® HD E, zupełnie nowy pas utrwalania) wraz z zintegrowanym modułem IQ-501, osiągnęliśmy jakościowe wyniki . Prezentujemy je teraz we wzorniku Color Makes You Know.

Spodziewamy się, że wzornik, w którym pokazaliśmy całą skalę możliwości produkcyjnych naszych urządzeń, pomoże naszym klientom w rozwoju ich biznesu w kierunkach druku masowego i personalizowanego.

Umów się na spotkanie w Naszym Centrum Pokazowym żeby osobiście przekonać się w możliwościach AccurioPress.

close overlay

Umów się na spotkanie

Zadzwoń do naszego Koordynatora Centrum Pokazowego

Piotr Sznajderuk +48 664 152 111 – Digital Innovation Square Warszawa

Michał Jaworski +48 532 468 247 - Digital Innovation Square Wrocław

 Zapraszamy do kontaktu w godzinach 08:00-16:00.
Skorzystaj z formularza i wyślij do nas swoje dane kontaktowe. Nasi eksperci skontaktują się z Tobą i umówią spotkanie w dogodnym dla ciebie terminie.