Accurio Label 190 od Konica Minolta już w Polsce

Accurio Label 190
od Konica Minolta
już w Polsce

Konica Minolta wprowadziła na polski rynek nową maszynę do cyfrowego druku etykiet Accurio Label 190. Nowe rozwiązanie zapewnia jakościowy wydruk na większości nośników samoprzylepnych z prędkością nawet 19 m/min.

Accurio Label 190 jest połączeniem druku tonerowego z systemami prowadzenia wstęgi maszyn do finishingu duńskiej firmy Grafisk Maskinfabrik. Urządzenie umożliwia drukowanie w wysokiej rozdzielczości 1200 dpi, zapewniając jakość druku offsetowego na materiałach o gramaturze od 81 do 256 g/m2. W zależności od nośnika maszyna pozwala drukować z prędkością od 9,45 m/min do 19 m/min. Dzięki szybkiemu uruchamianiu oraz intuicyjnemu w obsłudze panelu i środowisku AccurioPro Label Impose możliwe jest skrócenie czasu realizacji zamówienia i zmniejszenie kosztów związanych z produkcją.

Accurio Label 190 stanowi odpowiedź na zmieniające się potrzeby branży poligraficznej i wymagania rynku, takie jak zmniejszone nakłady, krótkie terminy realizacji, potrzeba personalizacji czy druk na żądanie. To alternatywa dla firm, które chcą zacząć korzystać z technologii druku cyfrowego aby rozwijać oferowane usługi, ale może także stanowić dodatek do posiadanych maszyn analogowych.
Centrum Pokazowe Konica Minolta zaprasza na jazdę próbną.

Spotkaj się z ekspertami.
Dobrze wiemy, jak ważny jest Twój biznes. Dlatego właśnie zapraszamy Cię do DIS, gdzie dowiesz się, jak zwiększyć dochody i jakość usług świadczonych przez Twoją firmę.

close overlay

Umów się na spotkanie

Zadzwoń do naszego Koordynatora Centrum Pokazowego

Piotr Sznajderuk +48 664 152 111 – Digital Innovation Square Warszawa

Michał Jaworski +48 532 468 247 - Digital Innovation Square Wrocław

 Zapraszamy do kontaktu w godzinach 08:00-16:00.
Skorzystaj z formularza i wyślij do nas swoje dane kontaktowe. Nasi eksperci skontaktują się z Tobą i umówią spotkanie w dogodnym dla ciebie terminie.